KUBKI DLA PAR

Szukasz niezwykłego podarunku, który będziesz mógł wręczyć najbliższej Ci osobie? Kubki dla par, które tutaj znajdziecie, wspaniale nadadzą się na prezent dla bliskiej Ci osoby. Oprócz wielu dostępnych wzorów oraz grafik na kubkach możesz stworzyć własną i zamówić samodzielnie zaprojektowany kubek. Każdy z prezentowanych kubków genialnie sprawdzi się jako prezent na walentynki, rocznicę czy inną okazję.
Filtruj

Wybrane opcje:
  • Kubki dla par

Który kubek wybrać?

Bardzo spodobały Ci się kubki dla par, ale nie jesteś pewien czy zakupiony kubek spodoba się ukochanej osobie? Aby uniknąć wpadki podamy Ci kilka rodzajów kubków, które przypiszemy do konkretnych upodobań oraz cechy charakteru. W ten sposób zwiększysz prawdopodobieństwo, że otrzymany prezent w postaci kubka spodoba się Twojej najbliższej osobie.

Dla energicznych i żywiołowych

Takie osoby uwielbiają jak dużo się dzieje, gdziekolwiek się pojawią. Kubki z bogatą grafiką będzie strzałem w dziesiątkę. Dużo kolorów oraz wiele różnych form to jest to! Idealnym prezentem dla pary będzie zestaw kubków, które w połączeniu tworzą spójny obrazek. Kubek z nadrukiem w geometryczne serce powinien być odpowiednim prezentem dla nich.

Dla gadżetomaniaków

Druga połówka uwielbia zbierać nietypowe rzeczy oraz jest typem gadżetomaniaka? W kolekcji sklepu znajdziesz magiczne kubki, które zmieniają swoją barwę! Wszystko dzieje się pod wpływem wysokiej temperatury, gdy do kubka nalewamy ciepłej wody. Po wlaniu kawy czy herbaty, na przedniej części pojawia się grafika danego kubka. Taki prezent spodoba się osobie ceniącej niebanalne rzeczy oraz podarowany przez Ciebie kubek stanie się jego ulubionym.

Dla stylowych par

 

Znasz parę, która uwielbia modne i ekstrawaganckie rzeczy? Zawsze wyglądają, jakby świeżo wyszli z pokazu mody? Dla nich wyjątkowym prezentem w postaci kubka będzie ten z serii kubków dla hipsterów zarówno dla niej, jak i dla niego. Dla pewnych siebie par, nie bojących się wyzwań sprawdzą się kubki z napisami ‘’Queen’’ oraz ‘’King’’. Taki zestaw kubków wspaniale będzie komponować się przy porannej kawie, czy herbacie.  

Ładowanie...