KOSZULKI DLA PAR

Szukasz oryginalnych koszulek dla par, które wzbudzą ciekawość i na pewno zostaną zauważone? Specjalnie dla zakochanych powstały miłosne koszulki, które wyróżniają się pomysłowymi tekstami oraz niebanalną grafiką. Dwie koszulki dla par w połączeniu tworzą pełny napis oraz jeden spójny obrazek. Znajdą się również wyjątkowe koszulki dla osób, które w humorystyczny sposób chcą przekazać swoje myśli oraz uczucia.
Filtruj

Wybrane opcje:
  • Koszulki dla par
296,60 zł
48,90 zł
11 kolorów
43,90 zł
10 kolorów
48,90 zł
16 kolorów
43,90 zł
10 kolorów
53,90 zł
16 kolorów
43,90 zł
10 kolorów
58,90 zł
16 kolorów
38,90 zł
16 kolorów
38,90 zł
10 kolorów
48,90 zł
10 kolorów
63,90 zł
16 kolorów
43,90 zł
10 kolorów
58,90 zł
16 kolorów

Która koszulka będzie pasować do mnie najlepiej?

Masz problem z wyborem odpowiedniej koszulki dla siebie oraz dla swojej drugiej połówki? Abyś mógł wybrać odpowiednią koszulkę z pomocą przybywamy my. W tym poradniku podamy Wam kilka propozycji koszulek, które będą pasować do waszych charakterów oraz sposobu bycia. W ten sposób wybrane przez Ciebie koszulki będą pasować do Was pod każdym możliwym względem.

Dla nierozłącznych

Jesteście typem pary, która rzadko się z sobą rozstaje? Uwielbiacie spędzać ze sobą czas oraz wszystko robicie razem? Dla Was idealną propozycją koszulek dla zakochanych będą te, które dzięki Waszej bliskości będą nabierać prawdziwego znaczenia. Polecamy koszulki z grafiką oraz napisem, które w parze będą odzwierciedlały Waszą nierozłączną naturę. Koszulki z napisem dla niego ‘’Lo’’, ‘’Mr.’’ lub ‘’She’s Mine’’ wraz z damską wersją koszulki będą wspaniale się uzupełniać, podobnie jak Wy w codziennym życiu.

Dla każdego coś innego

Bardzo się kochacie, lubicie razem wykonywać różne czynności, ale jeśli chodzi o ubranie lubicie posiadać własne akcenty na koszulce? W naszym sklepie znajdziesz parę koszulek dla zakochanych, które pomimo wspólnej cechy posiadają również indywidualne grafiki. Najlepszą propozycją koszulek dla Was będzie model z napisem ‘’Mr.’’ I ‘’Mrs.’’ w wersji hipsterskiej. Napisy, które posiadają koszulki nawiązują do siebie, ale każda z nich zawiera własną grafikę. Dla każdego coś innego, tak jak lubicie.

Bogate wzory oraz obrazki

 

Jesteście energiczni, pełnymi życia osobami, które lubią na koszulkach, jak i w swoim życiu, gdy dużo się dzieje? Dla Was posiadamy koszulki z ciekawymi napisami, które zostały uzupełnione pasującymi grafikami. Jedną z naszych propozycji koszulek jest ta z napisem ‘’Mrs’’ oraz ‘’Mr’’ w wersji hipsterkiej oraz ‘’Królowa wszystkiego’’ czy ‘’Ciacho’’.  

Ładowanie...