KOSZULKI DLA PAR

Szukasz oryginalnych koszulek dla par, które wzbudzą ciekawość i na pewno zostaną zauważone? Specjalnie dla zakochanych powstały miłosne koszulki, które wyróżniają się pomysłowymi tekstami oraz niebanalną grafiką. Dwie koszulki dla par w połączeniu tworzą pełny napis oraz jeden spójny obrazek. Znajdą się również wyjątkowe koszulki dla osób, które w humorystyczny sposób chcą przekazać swoje myśli oraz uczucia.
Filtruj

Wybrane opcje:
  • Koszulki dla par

Która koszulka będzie pasować do mnie najlepiej?

Masz problem z wyborem odpowiedniej koszulki dla siebie oraz dla swojej drugiej połówki? Abyś mógł wybrać odpowiednią koszulkę z pomocą przybywamy my. W tym poradniku podamy Wam kilka propozycji koszulek, które będą pasować do waszych charakterów oraz sposobu bycia. W ten sposób wybrane przez Ciebie koszulki będą pasować do Was pod każdym możliwym względem.

Dla nierozłącznych

Jesteście typem pary, która rzadko się z sobą rozstaje? Uwielbiacie spędzać ze sobą czas oraz wszystko robicie razem? Dla Was idealną propozycją koszulek dla zakochanych będą te, które dzięki Waszej bliskości będą nabierać prawdziwego znaczenia. Polecamy koszulki z grafiką oraz napisem, które w parze będą odzwierciedlały Waszą nierozłączną naturę. Koszulki z napisem dla niego ‘’Lo’’, ‘’Mr.’’ lub ‘’She’s Mine’’ wraz z damską wersją koszulki będą wspaniale się uzupełniać, podobnie jak Wy w codziennym życiu.

Dla każdego coś innego

Bardzo się kochacie, lubicie razem wykonywać różne czynności, ale jeśli chodzi o ubranie lubicie posiadać własne akcenty na koszulce? W naszym sklepie znajdziesz parę koszulek dla zakochanych, które pomimo wspólnej cechy posiadają również indywidualne grafiki. Najlepszą propozycją koszulek dla Was będzie model z napisem ‘’Mr.’’ I ‘’Mrs.’’ w wersji hipsterskiej. Napisy, które posiadają koszulki nawiązują do siebie, ale każda z nich zawiera własną grafikę. Dla każdego coś innego, tak jak lubicie.

Bogate wzory oraz obrazki

 

Jesteście energiczni, pełnymi życia osobami, które lubią na koszulkach, jak i w swoim życiu, gdy dużo się dzieje? Dla Was posiadamy koszulki z ciekawymi napisami, które zostały uzupełnione pasującymi grafikami. Jedną z naszych propozycji koszulek jest ta z napisem ‘’Mrs’’ oraz ‘’Mr’’ w wersji hipsterkiej oraz ‘’Królowa wszystkiego’’ czy ‘’Ciacho’’.  

Ładowanie...