BLUZY DLA PAR

W tej kategorii naszych ubrań dla par znajdziecie wyjątkowo wygodne bluzy z ciekawymi grafikami. Każda z bluz posiada męską oraz damską wersję, aby zakochana para mogła posiadać ubranie w tym samym modelu. Bluzy dla par świetnie się uzupełniają, a Wy posiadając taki rodzaj bluz z pewnością zostaniecie zauważeni. Bluzy dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych do wyboru oraz z możliwością zakupu bluzy z kapturem lub bez.
Filtruj

Wybrane opcje:
  • Bluzy dla par
121,90 zł
Biały
113,90 zł
5 kolorów
113,90 zł
5 kolorów
113,90 zł
5 kolorów
121,90 zł
Biały
113,90 zł
5 kolorów
126,90 zł
2 kolory
121,90 zł
Biały
113,90 zł
4 kolory
104,90 zł
3 kolory
121,90 zł
Biały
126,90 zł
Czarny
118,90 zł
5 kolorów
126,90 zł
Czarny
118,90 zł
5 kolorów

Z czym nosić i gdzie? – bluzy dla par

Wraz z drugą połówką myślicie nad zakupem wspólnych bluz, które sprawią, że jeszcze bardziej się do siebie zbliżycie? Doskonały pomysł! Macie jednak problem i wspólnie zastanawiacie się do czego można ubierać bluzę oraz gdzie możecie razem pojawić się w bluzach tego typu? Specjalnie dla Was stworzyliśmy poradnik, który odpowie Wam na powyższe pytania związane z ubraniami dla par.

Na sportowo

Bluza to bardzo wygodny element garderoby, który sprawdzi się w pełnieniu codziennych obowiązków. Do czego dobierać bluzy do par, aby zawsze wyglądać dobrze? Luźna odzież w postaci bluzy będzie genialnie się uzupełniać z klasycznymi jeansami w przypadku dla niej, jak i dla niego. To również jeden ze sportowych ubrań, który będzie pasował ze spodniami typu dres czy legginsy. Świetnie sprawdzi się również jako odzież na siłownię, czy do noszenia na co dzień.

Uniwersalność bluzy

Dzięki temu, że bluza nadaje się jako element odzieży sportowej oraz do codziennych stylizacji, można ją zakładać gdziekolwiek się pójdzie. Bluza sprawdzi się jako wygodna odzież domowa, gdy wraz z partnerem lub partnerką będziecie chcieli odpocząć od codziennych spraw oraz obowiązków zaszywając się w domu. Poza tym para ubierająca bluzy dla zakochanych będzie wyglądać uroczo wybierając się na miasto, czy chociażby na wspólny seans do kina.

Taki sam rozmiar

 

Kupując bluzy w tym samym rozmiarze pasujące zarówno dla niej, jak i dla niego możecie wymieniać się nawzajem zakupionymi ubraniami. Bluza ma być przede wszystkim wygodna, zatem luźniejszy rozmiar bluzy będzie zdecydowanie lepszym wyborem od rozmiaru, który rzeczywiście posiadamy.

Ładowanie...