Czas na imprezę walentynkową!

Walentynki to dzień, który nie musisz spędzać tylko z partnerem, ale ze wszystkimi osobami, które są Tobie naprawdę bliskie. Aby wspólnie uczcić ten dzień wraz ze znajomymi i partnerem zorganizuj imprezę walentynkową. Do zorganizowania imprezy walentynkowej najlepsze będą nasze kubki dla par! W dzisiejszym artykule przedstawimy Ci kilka najważniejszych punktów, o których nie możesz zapomnieć podczas planowania imprezy walentynkowej. Podpowiemy Ci jak urządzić najlepszą domówkę wszech czasów, o której Twoi znajomi nie będą mogli tak szybko zapomnieć.

Lista gości

Impreza nie mogłaby się odbyć bez obecności wybranych osób. Organizując imprezę walentynkową, musisz zastanowić się nad tym, czy zaprosić tylko i wyłącznie pary lub też, czy wyprawić imprezę mieszaną, na której zagoszczą osoby z drugą połówką oraz przychodząc samotnie. Posiadając partnera lub partnerkę bardzo często udane imprezy walentynkowe to te, gdzie pojawiają się również osoby w parach. Zapraszając samotne osoby mogą poczuć się przytłoczone, nie tylko samym świętem, ale otaczającymi ich parami. Jednak będąc singielką lub singlem i gdy nie masz ochoty na typowe walentynki, zorganizuj imprezę bez konieczności podejmowania tematyki miłości.

Walentynkowe przysmaki

Na każdej imprezie nie może zabraknąć słodyczy oraz smakołyków, które uatrakcyjnią wyprawiane przez Ciebie wydarzenie. Szybkimi oraz sprawdzonymi przysmakami mogą okazać się słodkie muffinki, oczywiście w kształcie serc. Innymi afrodyzjakami, które możesz zaprezentować na swoim stole to czekolada, truskawki, bita śmietana czy wanilia. Z podanych składników możesz przygotować pyszny walentynkowy deser, który podbije podniebienia wszystkich gości na imprezie. Warto również pamiętać o odpowiedniej dekoracji przygotowanych deserów, aby jeszcze bardziej wprowadzić wszystkich zebranych w Walentynowy klimat.

Wystrój domu

Wchodząc do domu, goście już w drzwiach powinni poczuć się jak na prawdziwej imprezie walentynkowej. Zadbaj o miłosne akcenty w kolorach czerwieni oraz różu, które poustawiasz oraz rozwiesisz po całym domu. Polecamy samodzielne wykonanie ozdób, dzięki którym zaoszczędzisz trochę pieniędzy na inne potrzebne rzeczy oraz artykuły na swoją domówkę. Nie zapomnij również, aby zadbać o specyficzny klimat, który zapewnią Ci porozstawiane zapachowe świeczki w różnych częściach Twojego domu. Ważną rzeczą, bez której impreza nie będzie udana to dobór odpowiedniej muzyki. Postaw na wesołe kawałki, przy których będziecie szaleć do samego rana oraz na muzykę, podczas której będziecie mogli odbyć romantyczny, taniec przytulaniec.

 

 

Darmowa dostawa
od 200 zł
Szybka wysyłka
Doceniona jakość