Dla niego - walentynki tuż tuż

Co podarować facetowi z okazji zbliżających się Walentynek? To kwestia, która zależy od długości Waszego związku oraz zainteresowań Twojego partnera. Wierzymy, że najważniejszy jest gest oraz wiemy, że zbyt przekombinowane pomysły na prezent nie zawsze się sprawdzają. Jak zatem sprawić, aby w dniu walentynek pojawił się uśmiech na twarzy naszej drugiej połówki? Uśmiech na pewno pojawi się w momencie gdy założy nasz produkt z kategorii koszulki dla par! Specjalnie dla Was opracowaliśmy kilka pomysłów, które możesz wykorzystać jako prezent walentynkowy w zależności od stażu Waszego związku. W ten sposób dowiesz się, co podarować partnerowi, z którym co dopiero się poznajecie oraz facetowi, z którym jesteś już parę ładnych lat.

Początek znajomości

Czujecie do siebie silne uczucie, ale dopiero zaczynacie się poznawać? Bardzo często trudno nam zdecydować się na prezent dla drugiej osoby, gdy nie znamy jej pasji oraz zainteresowań. Równie dobrze możemy skusić się na drobny upominek w postaci czekoladek, lecz mamy dla Was o wiele lepszą propozycję. Korzystając z tego, że krótko się znacie, zaproś swojego partnera na walentynkową randkę do restauracji czy kina. W połowie lutego z okazji walentynek bardzo często pojawiają się komedie romantyczne, na któryś spędzicie wspólnie czas oraz będziecie mogli świetnie się bawić. Zapraszając drugą połówkę do knajpy czy restauracji, nie tylko będziecie mogli przegadać wspólnie cały wieczór, ale i poznasz kulinarne przysmaki oraz upodobania Twojego partnera. Po seansie lub kolacji idźcie na spacer i skorzystajcie z tego magicznego walentynkowego wieczoru.

Dojrzały związek

Ci którzy mają za sobą bardzo długi staż swojego związku doskonale wiedzą, że nie tylko od święta należy dbać o ukochaną osobę. Każdy dzień należy do najpiękniejszych, gdy mamy u swego boku osobę, która nas kocha i deklaruje, że pragnie z nami spędzić resztę swojego życia. W Walentynki podaruj swojemu partnerowi coś, co pozwoli Wam przypominać sobie w szczególnie w tych gorszych chwilach, że bardzo dużo dla siebie znaczycie. Naszą propozycją będzie drobna biżuteria dla par w postaci naszyjników czy bransoletek. Taki prezent z pewnością jeszcze bardziej wzmocni Wasze więzi oraz będzie przypominać o uczuciu, które do siebie darzycie. Taki rodzaj upominku znajdziesz w wybranych sklepach internetowych, gdzie producenci biżuterii tworzą również biżuterię dla par. Wspólna biżuteria nie tylko będzie odzwierciedlać Waszą miłość, ale i przyjaźń, którą nabyliście do siebie przez te wszystkie lata. Poza tym będzie to rzecz tylko dla Was, z którą nie musicie dzielić się z resztą świata.

 

 

Darmowa dostawa
od 200 zł
Szybka wysyłka
Doceniona jakość