Zaskocz faceta w walentynki

Walentynki to dzień jak każdy inny, jednak wszyscy zakochani na całym świecie świętują ten dzień w wyjątkowy dla siebie sposób. 14 luty to nie tylko zwykła data, to data, w której wszędzie mocniej niż zwykle da się odczuć miłość z każdych zakątków naszego świata. Czy Ty również jesteś zakochana i znalazłaś już swoją drugą połówkę? W dzisiejszym artykule podamy Ci kilka pomysłów, które pozwolą Wam mile spędzić ten dzień i jednocześnie zaskoczyć Twojego faceta. Możesz przejrzeć podstronę na której oferujemy idealne Bluzy dla par! Ostrzegamy! Wszystkie podane przez nas pomysły są bardzo proste i skuteczne w zrealizowaniu, aby tegoroczne walentynki należały do jednych z najbardziej udanych.

Inaczej niż zwykle

Walentynki to dzień, w którym powinniśmy uczcić miłość, którą jesteśmy otaczani na co dzień przez naszych najbliższych. W tym dniu zapomnij o wszystkich niespełnionych obowiązkach, które już dawno powinien wykonać Twój facet. Stos śmieci, pełen zlew niepomytych naczyń i porozrzucane rzeczy po całym pokoju? Zamiast kłócić się o codzienne sprawy i drobnostki, zrelaksuj się i odpuść swój codzienny rygor. Choć na jeden dzień zapomnij o otaczających Was sprawach i skup się na wspólnie mile spędzonym czasie. Inne podejście sprawi, że Twój facet juz będzie miał miłą niespodziankę po przyjściu z pracy. Poza tym warto pomyśleć nad tym, za co tak naprawdę kochamy i cenimy swojego partnera bez zaglądania na jego wady.

Miłe powitanie

Wierzymy, że drobne rzeczy i czyny są czasem wstanie bardziej zaskoczyć, niż najdroższe prezenty. Zamiast obdarowywać faceta ekskluzywnymi podarunkami postaw na mile gesty oraz słowa. Gdy Twoja połówka po przyjściu z pracy pojawi się w drzwiach Waszego domu, zaskocz go przyjemnym powitaniem innym niż zwykle. Postaw na gest, którego za żadne skarby nie spodziewa się Twój partner. Może okazać się, że będzie to pięciominutowe obsypywanie pocałunkami lub bardzo miłe, intymne słówka z Twojej strony. Innym pomysłem może okazać się Walentynkowy obiad lub kolacja, którą już w drzwiach wyczuje Twój druga połówka.

Czas tylko dla Was

Ostatnio bardzo mało czasu spędzaliście razem? To czas, aby nadrobić stracone chwile i być może wprowadzić kilka istotnych postanowień, które przyczynią się do zmian, aby temu zapobiec. W Walentynki idźcie wspólnie na wieczorny spacer lub do miejsca w Waszym mieście, w którym nie mieliście okazji się jeszcze pojawić. Być może wspólne wyjście na miasto lub spędzenie czasu na świeżym powietrzu jeszcze bardziej orzeźwi Wasze relacje i doda Wam pomysłów, które pozwolą uprzyjemnić Wam ten walentynkowy wieczór.

 

 

Darmowa dostawa
od 200 zł
Szybka wysyłka
Doceniona jakość